نسخه جدید بازیهای فوتبالی اندروید منتشر شد

هر ساله در آغازین روزهای فصل پاییز ، ارائه دهنده ی بازی های فوتبالی اقدام به ارائه ی نسخه ی جدید بازی های خود می کنند. کونامی و EA از جمله این تولید کنندگان هستند که با آغاز فصل جدید لیگ های اروپایی و مشخص شدن چینش تیم ها، نسخه ی جدید با گیم پلی متفاوت خود را به بازار عرضه میکنند.

در این پست در مورد ویژگی های نسخه ی جدید بازی های شناخته شده فوتبالی اندروید صحبت خواهیم کرد.

نسخه جدید PES برای اندروید

PES از جمله محبوبترین بازی های فوتبالی در تمامی کنسول ها و پلتفرم های بازی می باشد که نسخه اندروید آن نیز به دلیل در دسترس بودن اندروید و جذابیت های فراوانی که دارد از محبوبیت فوق العاده برخوردار می باشد. در نسخه ی جدید این بازی جذاب که شرکت کونامی ژاپن آن را ارائه داده است اسم بازی به eFootball تغییر کرده است. این نسخه از بازی از جهت سبک انجام مسابقات و شیوه ی کلی نسخه ی اندروید تفاوت چندانی نداشته است و همچون نسخه 2021 می باشد. برای باز کردن مراحل مختلف و دسترسی به قابلیت های بازی باید بازی های مختلفی انجام داده و امتیاز جمع آوری کنید. بازی کاملا آنلاین می باشد و نیازی به پرداخت هزینه برای انجام آن وجود ندارد و کاملا رایگان است. از جمله تغییرات مهم این بازی پیشرفت قابل ملاحظه ی گرافیک و طراحی چهره بازیکنان و همینطور گیم پلی بازی می باشد. نسخه ی 2021 که با وجود همه گیری کرونا با مشکلات بسیاری و تاخیر منتشر شد به نوعی آپدیت نسخه ی 2020 بود . اما در این نسخه تغییرات گسترده تر صورت گرفته است و گیم پلی بازی شامل تغییرات بسیاری شده است و پیشرفت قابل ملاحظه ای در آن انجام گرفته است. کونامی با تنوع دادن به مسابقات و خریداری لایسنس تیم های بیشتر توانسته است محبوبیت این سری از بازی های فوتبالی را در مقابل رقیب دیرینه خود یعنی Fifa به صورت چشمگیری افزایش دهد. با دانلود pes 2022 اندروید امکان دسترسی بسیار سریع به بازی ها و انجام سری مسابقات مختلف را خواهید داشت. همچنین در صورتی که نسخه ی 2021 را داشته و امتیازاتی در ان جمع کرده باشید ، امکان استفاده از آن امتیازات را در این نسخه در اختیار خواهید داشت.

نسخه جدید fifa اندروید

فیفا طرفداران خاص خودش را دارد که بسیار نیز به این بازی تعصب دارند. واقعگرایی و توجه به ریزه کاری های گرافیکی از جمله مهمترین اهداف EA Games در تولید فیفا در سالهای گذشته بوده است که به نوعی همترازی و حرکت موازی با کونامی را به هم زده است. فیفا برخلاف کونامی که در سال های اخیر موفقیت بسیاری در جذب اسپانسر و خریداری لایسنس های بازی ها داشته است، لایسنس لیگ ها و تیم های بسیاری را از دست داده ولی باز هم با اپدیت های مخفی و … توانسته است امکان انجام بازی برای کاربران خود را با حضور تمامی تیم ها فراهم کند.

گیم پلی فیفا نسبت به نسخه ی 2021 تغییر چندانی نداشته است و همان حالت همیشگی دویدن، پاس و … در سبک بازی تیم ها مشخص است. باگ ها به میزان قابل ملاحظه ای حداقل تا زمانی که ما تست کردیم کاهش داشته است .

بازی همچون نسخه های پیشین به صورت اپدیتی برای نسخه ی 2021 منتشر میشود که امکان انتقال امتیازات و تیم ها و … به نسخه ی جدید را مهیا میکند. همچنین امکان دانلود fifa 2022 اندروید به صورت مستقیم نیز فراهم می باشد. این بازی به صورت کامل آنلاین می باشد و امکان انجام آفلاین آن وجود ندارد.

در نسخه ی جدید کار بیشتری بر روی گرافیک بازی صورت گرفته است و چهره ها از نظر واقعی بودن بیشتر از پیش واقعی شده اند. سعی شده است که در نسخه ی جدید روان بودن بازی بیشتر از نسخه ی های پیشین به نظر برسد که حاکی از تغییر در گیم پلی و پیشرفت قابل ملاحظه ی ان می باشد.

نسخه ی جدید دریم لیگ

برخلاف فیفا و PES که نسخه های مختلفی برای پلتفرم های مختلف دارند، دریم لیگ فقط برای گوشی های موبایلی عرضه میشود. این بازی که تولید شرکت First Touch Games می باشد هر ساله پس از انتشار عمومی دوبازی اشاره شده، عرضه میشود. گیم پلی این بازی به صورت بسیار بسیار جذابی ، با گوشی های موبایلی همخوانی دارد و به عبارت دیگر این بازی روی گوشی حال و هوایی متفاوت تر به کاربر می دهد.

سرعت بسیار مناسب ، گیم پلی جذاب و درگیر کننده ، گرافیک های مناسب ، تکمیل بودن لایسنس تیم ها و … از جمله مشخصات مهم این بازی می باشد. بازی نه مثل فیفا دارای گرافیک خارق العاده است و نه مثل pes لایسنس تمام تیم های دنیا را دارد! اما به جد جذاب است و به همین دلیل نیز عنوان محبوبترین بازی فوتبالی اندروید را در سال های پیش به خود اختصاص داده است. در این بازی نیز امکان اپدیت نسخه ی قبلی به نسخه ی جدید و انتقال داشته های بازی کننده به نسخه ی جدید مهیا شده است.

بازیهای فوتبالی اندروید

همچنین امکان دانلود دریم لیگ 2022 اندروید به صورت مستقیم و بدون آپدیت هم وجود دارد که میتوانید از سایت های مختلف اقدام به دانلود آن کنید . دریم لیگ 2022 از نظر گیم پلی پیشرفت بسیاری داشته است و سبک پاس کاری ها ، سبک دویدن و حرکات هر بازیکن نسبت به واقعیت بسیار نزدیک شده است.

نسخه مود بازی های فوتبالی آنلاین

یکی از مهمترین ویژگی های بازی های فوتبالی آنلاین عدم امکان مود شدن و هک شدن آن ها می باشد. این سری از بازی ها به دلیل سرور های قدرتمندی که دارند و رمز گذاری های حساس، امکان نفوذ به سرور را به اپلیکیشن های واسطه نمیدهند و بدین ترتیب به هیچ وجه امکان هک انها وجود ندارد. در مقابل برای اسودگی در انجام این سبک از بازیها ، تولید کننده ها و توسعه دهندگان محلی اقدام به ادیت نسخه های آفلاین قدیمی کرده و بازیکنان و تیم ها و … را اپدیت می کنند و نسخه های با عنوان نسخه مود جدید به بزار عرضه میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.